CO DĚLAT, KDYŽ ZAPOMENU HESLO?

Tak schválně… Spočítejte si kolikrát jste se už někde registrovali a kolikrát jste museli někam zadávat své heslo. Asi už to ani nepočítáte, že?… Jistě, musí to být. Je to v zájmu ochrany vašich osobních údajů. Přesto s narůstajícím počtem požadovaných registrací se hravě na nějaké to heslo sem tam zapomene. To přece musí každý pochopit. Vždyť to známe všichni. Naštěstí je na tohle editor Tiskaříka připravený. Poroto, když se vám nedaří do svého účtu u Tiskaříka přihlásit, můžete si vygenerovat nové heslo.

Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo

V přihlášení klikněte na „ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?“ Do kolonky pro e-mail vypište adresu, na kterou vám pošleme odkaz k zadání hesla nového a stisknete tlačítko „ODESLAT“. Nyní si otevřete svou e-mailovou schránku, kam jste si odkaz nechali poslat.

Zapomenuté heslo

Poklikem na odkaz ZDE se zobrazí tabulka pro změnu hesla. Sem napište UŽIVATELSKÉ JMÉNO, HESLO, a znovu heslo potvrďte. Klikněte na tlačítko ULOŽIT.

Zapomenuté heslo

Příště, až se znovu přihlásíte do editoru, budete toto heslo zadávat. Proto si je, prosím, pečlivě zapamatujte, anebo někam uložte.