Fotokalendář snadno a rychle - Akce

 
 

Pojďte a vytvořte si krásný
fotokalendář z Vašich fotografií.

Fotokalendáře jsou jednoduchou formou, jak si připomenout
ty nejkrásnější momenty ve Vašem životě.
Uvidíte, že celý rok bude s Vašimi fotkami mnohem příjemnější.
Kalendář

Kam chcete kalendář umístit?

Sestavení fotokalendáře je ve Vašich rukou. Tvorba kalendáře probíhá v jednoduchém online editoru a celkový proces je snadný a rychlý. Připravili jsme pro Vás krásné šablony, které si můžete upravit. Nezapomeňte vybírat kvalitní fotografie. Chcete si do kalendáře poznamenat narozeniny, výročí a jiná důležitá data? Není problém. Textové pole lze přizpůsobit a vepsat vlastní text. Za pár minut budete mít fotokalendář s vlastními fotkami, které Vám zlepší každý den.

Podívejte se také na akci fotokalendářů, která aktuálně probíhá

Zobrazit nabídku

Stolní kalendáře

Preferujete stolní kalendář? Tomu rozumíme, vylepší každý stůl. Teď už jen vybrat, jestli chcete stolní kalendář na 7 nebo 14 dní. Kalendář na 14 dní obsahuje 28 fotek a je velmi přehledný, protože vidíte plány i na příští týden. Kalendář na 7 dní obsahuje až 214 fotek a je více podrobný. Tvorba fotokalendáře probíhá online, stačí pár minut.

Stolní na 14 dní

Stolní fotokalendář na 14 dní je velmi praktický. Fotka se nachází uprostřed a vlevo/vpravo jsou jednotlivé týdny. Má 28 stránek a hodí se pro všechny, kteří si výlety, schůzky a jiné aktivity rádi plánují dopředu.

Parametry kalendáře

  • Velikost: 280x170 mm
  • Papír: Lesklý 200 g/m2
  • Počet stránek: 28
  • Počet listů: 14
  • Stojánek ve tvaru A – kvalitní karton bílý

Vybírejte z 13 šablon kalendáře

Ukázat všechny šablony

Stolní na 7 dní

Vlastníte velké množství fotografií, které si chcete každý týden připomínat? Dobrá volba. Stolní kalendář na 7 dní můžete zaplnit hromadou fotek. S kalendářem si lze kreativně pohrát a fotky všelijak nakombinovat.

Parametry kalendáře

  • Velikost: 280x170 mm
  • Papír: Lesklý 200 g/m2
  • Počet stránek: 54
  • Počet listů: 27
  • Stojánek ve tvaru A – kvalitní karton bílý

Vybírejte z 13 šablon kalendáře

Ukázat všechny šablony

Nástěnné kalendáře

Nástěnné fotokalendáře z vlastních fotek jsou skvělou ozdobou na zeď, dveře, skříň, zkrátka tam, kde pro něj najdete to správné místo. Vybírat můžete z různých druhů. Nabízíme plánovací, rodinné, roční, na výšku, na šířku, malý A4 nebo velký A3, záleží jen na Vás. Dle typu obsahují 1 až 13 listů, kroužkovou vazbu či dírku nebo háček na zavěšení. Většina kalendářů na zadní straně disponuje pevným kartonem, který ještě více podpoří dojem při prvním dotyku. Přejete si luxusní kalendář? Vyberte si variantu Exclusiv, která obsahuje vyšší gramáž papíru - 350 g/m2. Ideální dárek!

Vyberte si druh kalendáře

Klasický fotokalendář

Chcete mít jednotlivé měsíce na jiné stránce? Tak si oblíbíte měsíční fotokalendář, který si každé 4 týdny otočíte. Tento fotokalendář můžete zaplnit hromadou fotek. Potřebujete mít přehled o celém roku? Vyberte si roční fotokalendář, který má méně fotek a nemusí se otáčet. Je vhodný na zakroužkování důležitých dat, která nechcete přehlédnout.

Poznámkový kalendář

Do poznámkového kalendáře můžete zapisovat veškeré důležité informace. U klasického fotokalendáře je dominantní fotka, která zabírá skoro celou plochu. Dole pak máte vypsaná data. Americký fotokalendář má v horní polovině fotku a v dolní políčka s daty a místem na poznámky. Rodinný fotokalendář má sloupec pro každého člena rodiny zvlášť. Do sloupců můžete zapisovat třídní schůzky, termíny nebo dělat poznámky.

Exklusiv

Exklusiv papír nabízí gramáž papíru 350 g/m2 a skvělou kvalitu tisku. Díky svému luxusnímu vzhledu se hodí jako dárek pro všechny, které máte rádi. Varianta Exklusiv Vás překvapí svým nádherným provedením.

Vybírejte z 32 šablon kalendáře

Ukázat všechny šablony