Akce

VYTVOŘTE SI KRÁSNÝ FOTOKALENDÁŘ

Při otáčení stránek ve fotokalendáři od Tiskaříka si budete přát, aby rok měl víc než jen 12 měsíců. Fotokalendáře jsou jednoduchou formou, jak si připomenout ty nejkrásnější momenty ve vašem životě.

Prohlédnout motivy
od 99,00 Kč
 

Kam chcete kalendář umístit?

Nejsložitějším úkolem při tvorbě fotokalendáře u Tiskaříka bude rozhodnutí, kterou vzpomínku uchovat. Abychom vám to aspoň trošku usnadnili, připravili jsme pro vás krásné motivy, které si můžete sami upravovat. Chcete si do kalendáře poznamenat narozeniny, výročí a jiná důležitá data? Není problém. K jednotlivým dnům v roce si můžete připsat svůj vlastní text, případně u některých typů kalendářů dokonce vložit vlastní fotky. Ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Plzně, svůj foto-kalendář si k nám můžete poslat odkudkoli.

 

Stolní kalendáře z vlastních fotek

Váš pracovní stůl bude vypadat o hodně lépe, když ho zútulníte vlastnoručně navrženým fotokalendářem. Stačí už jen vyřešit otázku, zda chcete stolní kalendář týdenní, čtrnáctidenní anebo měsíční. Kalendář na 14 dní obsahuje minimálně 28 fotek a je velmi přehledný, protože vidíte plány i na příští týden. Kalendář na 7 dní obsahuje až 214 fotek a je více podrobný. Kalendář v dřevěném stojánku měsíční obsahuje libovolné množství fotek. Tvorba probíhá online, stačí vám k tomu pár minut.

 

Stolní kalendář 14denní

Stolní čtrnáctidenní foto kalendář je velmi praktický. Fotka se nachází uprostřed a vlevo/vpravo jsou jednotlivé týdny. Má 28 stránek a hodí se pro všechny, kteří si výlety, schůzky a jiné aktivity rádi plánují dopředu.

Parametry kalendáře

 • Velikost: 297x170 mm
 • Papír: Lesklý 200 g
 • Počet stránek: 28
 • Počet listů: 14
 • Stojánek ve tvaru A – kvalitní karton bílý

Vybírejte z více než 60 motivů kalendáře

Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Ukázat všechny motivy
 

Stolní kalendář 7denní

Pokud máte hodně fotografií, které si chcete každý týden připomínat, pak stolní týdenní fotokalendář na 7 dní je skvělá volba. Můžete jej zaplnit hromadou fotek. S kalendářem si lze kreativně pohrát a fotky všelijak nakombinovat.

Parametry kalendáře

 • Velikost: 297x170 mm
 • Papír: Lesklý 200 g
 • Počet stránek: 54
 • Počet listů: 27
 • Stojánek ve tvaru A – kvalitní karton bílý

Vybírejte z více než 60 motivů kalendáře

Stolní týdenní fotokalendář Stolní týdenní fotokalendář Stolní týdenní fotokalendář Ukázat všechny motivy
 

Stolní kalendář měsíční

Stylový kalendář v dřevěném stojánku se stane designovým doplňkem vašeho stolu. Pro každý měsíc máte kartičku, se kterou si můžete kreativně pohrát a zaplnit hromadou fotek.

Parametry kalendáře

 • Velikost: 140x180 mm
 • Papír: Lesklý 350 g
 • Stojánek: Dubový 120x60x30
 • Počet fotografií: Neomezený
 • Počet stránek: 13
 • Počet listů: 13

Vybírejte ze 2 motivů kalendáře

Stolní měsíční fotokalendář Stolní měsíční fotokalendář Ukázat všechny motivy
 

Nástěnné fotokalendáře

Vybírat můžete z různých druhů. Nabízíme nástěnné poznámkové, klasické měsíční anebo roční, na výšku, na šířku, malý A4 nebo velký A3, záleží jen na vás. Dle typu obsahují 1 až 13 listů, kroužkovou vazbu, či dírku nebo háček na zavěšení. Většina kalendářů je na zadní straně opatřena pevným kartonem, který ještě více podpoří dojem při prvním dotyku. Přejete si luxusní kalendář? Vyberte si variantu Exklusiv, která obsahuje vyšší gramáž papíru - 350 g. Ideální dárek!

Vyberte si druh fotokalendáře

 

Klasický fotokalendář

Chcete mít jednotlivé měsíce na jiné stránce? Pak si oblíbíte měsíční fotokalendář, který si každé 4 týdny otočíte. Můžete ho zaplnit mnoha fotkami. Potřebujete mít přehled o celém roku? Vyberte si roční variantu, která má méně fotek a nemusí se otáčet. Je vhodný na zakroužkování důležitých dat, která nechcete přehlédnout a vidíte je na jednom archu pěkně přehledně.

 

Poznámkový fotokalendář

Do poznámkového můžete zapisovat veškeré důležité informace, proto jsou někdy označované jako plánovací. U klasického poznámkového je dominantní fotka, která zabírá skoro celou plochu, dole pak máte vypsaná data. Americký má v horní polovině fotku, zatímco v dolní části jsou políčka s daty a místem na poznámky. Rodinný má sloupec pro každého člena rodiny zvlášť. Do sloupců můžete zapisovat k jednotlivým členům rodiny jejich úkoly, kroužky nebo termíny třídních schůzek.

 

Fotokalendář Exklusiv

Exklusiv nabízí gramáž papíru 350 g a skvělou kvalitu tisku. Díky svému luxusnímu vzhledu se hodí jako dárek pro všechny, které máte rádi. Varianta Exklusiv vás překvapí svým nádherným provedením.

Vybírejte z více než 90 motivů kalendáře

Fotokalendář Exklusiv Fotokalendář Exklusiv Fotokalendář Exklusiv Ukázat všechny motivy
 

Fotokalendář Exklusiv Art

Ručně malované šablony kalendářů Exklusiv ART v kombinaci s prémiovými materiály, jako je bronzová spirála a 250 g kreativní papír, zajistí luxusní vzhled vašich dárků. Díky novému přepracovanému editoru se můžete nechat inspirovat původním záměrem umělce nebo si vše přizpůsobit dle vašich potřeb. Jedná se o unikátní produkt nejen v naší nabídce, ale i na českém trhu.

Vybírejte z 11 motivů kalendáře

Fotokalendář Exklusiv Art Fotokalendář Exklusiv Art Fotokalendář Exklusiv Art Ukázat všechny motivy

Děláme to poctivě