Akce

Z našeho fotoobrazu děti nevyrostou

Čas je neúprosný. Radost z prvních krůčků střídají po letech obavy z toho, jak rychle děti rostou. Ty nejkrásnější vzpomínky si pověste na hřebík. Z našeho obrazu Vaše děti nevyrostou, stejně jako u Šťastných.

Prohlédnout motivy
od 349,00 Kč
 

Vytvořte z Vašeho domova rodinnou galerii

Úžasné designy pro každý interiér

Široká škála motivů v různých tematických provedeních Váš fotoobraz doplní a vkusně propojí s Vaším domovem. Z velkého množství rozměrů si vybere každý.
Více

Osobitý styl bez zábran

Fotoobraz nemusí být jen jeden snímek. Buďte autorem svého díla a vytvářejte hravé koláže doplněné kliparty nebo texty a ukažte tak svou kreativitu.
Více

Preciznost v každém detailu

Nejlepší dostupné technologie, živé barvy, kvalitní lněné plátno a masivní borovicový rám jsou zárukou fotoobrazu, který bude uměleckým kouskem Vašeho domova. To vše podtrženo recenzemi našich zákazníků.
Více

 

Jak na to?

Vyberte tu pravou fotku a tvořte

Vyberte si motiv, rozměr obrazu, nahrajte fotografii na plátno nebo vytvořte koláž z více fotografií. Zvolte barvu pozadí, měňte pozice a velikost fotek, pohrajte si s vlastními texty a kliparty z pestré nabídky. Tak jednoduše vzniká originální dílo, jehož autorem jste jen Vy!

začít tvořit
 

Jaký formát je pro Vás ten pravý?

Parametry fotoobrazu

  • Rozměry: 30x30 až 150x50 cm
  • Plátno: lněné plátno 375 g/m2
  • Rám: masivní borovice 45x20 mm
 

Preciznost v každém detailu

Hrany obrazu na plátně jsou důležité pro výraz a celkový dojem díla. Ponechte lemování fotografií nebo zvolte libovolnou barvu nastavením barvy pozadí.

Fotoplátno prvotřídní kvality je napnuté na masivním borovicovém rámu. Úchyt pro fotoobraz je součástí, stačí jen najít to správné místo a pověsit.

Důkladné balení je samozřejmostí. Fotoobrazy expedujeme zvlášť, aby nedošlo k poškození a zásilky byla radost rozbalovat.

 

Děláme to poctivě

 
 
 

Fotoobrazy pro každou příležitost

Není krásnějšího díla než to, které žena přivede na svět. Předchází tomu však dlouhých 9 měsíců očekávání provázených často nejen radostí, ale i obavami. Ve chvíli, kdy maličké přijde na svět, je to ten nejkrásnější dárek pro oba pyšné rodiče. K narození miminka můžete vytvořit fotoobraz doplněný o míry dítěte a věnovat tak velmi osobní dárek pro statečnou maminku a novopečeného tátu. Focení miminek a malých dětí dokumentuje neúprosnou cestu časem, během které se nám doslova mění před očima. Fotodárky Vám umožní tyto chvíle uchovat jednou provždy.

Pokud nevíte, jak fotit děti, zavítejte do ateliéru a vyzkoušejte oblíbené rodinné nebo vánoční focení. Pro tisk fotografií samozřejmě stačí i kvalitní fotky focené mobilem, které se hodí nejen pro tvorbu fotoknihy a fotokalendáře, ale i k obrazu na fotoplátno. Koláž z fotek lze využít pro hravé kompozice tvořené fotoobrazy z více kusů. Snadno tak Váš domov proměníte v rodinnou galerii. Fotoobrazy z vlastních fotek je možné doplnit nejen libovolnými texty a kliparty, ale i tématickými motivy k různým příležitostem. Fotoprodukty u Tiskaříka Vám poskytnou tipy a nápady na dárky k narozeninám, pro tchýni, pro partnera k výročí nebo třeba pro babičku a dědu k Vánocům.