Akce

FOTOKNIHA HRAVĚ A SNADNO

Tvorba fotoknihy nikdy nebyla snazší. Díky jedinečným motivům a intuitivnímu editoru zvládne krásný dárek vyhotovit opravdu každý.

Prohlédnout motivy
od 179,00 Kč
 

Fotokniha připomene všechny vaše důležité okamžiky

Šablony pro každou příležitost

Hledáte originální dárek, který Vaše nejbližší chytne opravdu za srdce? Pomocí fotoknihy sdílejte emoce a radosti z těhotenství a narození miminka, prožijte znovu svatbu, oslavte první rok dítěte, připomeňte si výročí s vaší láskou nebo zážitky z dovolené.

Nenechte se ničím omezovat

Užijte si chvíle tvorby v jednoduchém editoru, který nabízí spoustu hravých prvků v podobě možností vkládání Vašich fotek, textů a klipartů. Stačí se vrátit v myšlenkách a začít tvořit jedinečný příběh - ten váš.

Úsměvy zaručeny na 100%

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Online editor a jeho snadné ovládání, originalita, kvalita tisku i rychlost dodání jsou pro nás samozřejmostí. Jdeme vstříc Vašim přáním a návrhům, náš tým je tu pro Vás a pozitivní recenze jsou naším motorem.

 

Jak na to? 12

Vyberte vhodný motiv a nahrajte fotky

Zvolte si vhodný motiv dle Vaší události, typ vazby a nahrajte fotky z telefonu nebo počítače. Kontrola Vámi nahraných dat je automatická, nemusíte se tedy obávat rozmazaného tisku z důvodu nízké kvality fotografií.

začít tvořit
 

Máte na výběr z několika typů

Fotokniha Exclusiv lay-flat

Hledáte to luxusní provedení fotoknihy s pevnými deskami? Vyberte si formát Exclusiv lay-flat. K dispozici máte 20 až 50 stran, papír má gramáž 250g/m2. Tato fotokniha je vyráběna ručně, takže získáte tak překrásný kousek, že ho nebudete chtít pustit z rukou.

Parametry knihy

  • Velikost: A4 na výšku
  • Počet stránek: od 20 stran
  • Papír: Lesklý 700g
NYNÍ OD 1 199,00 Kč
AKCE
Podívat se na detaily

Klasická pevná vazba

Máte k nahrání hromadu fotek? Přejete si pevnou vazbu, příjemný papír a kvalitní tisk? V tom případě vyberte tento formát. K dispozici získáte 24 až 144 stran s papírem o gramáži 170g/m2. Má velikost A4 na výšku nebo na šířku. Tato fotokniha bude Vaším tajným vchodem do krásných vzpomínek.

Parametry knihy

  • Velikost: A4 na výšku
  • Počet stránek: od 24 stran
  • Papír: Lesklý 150g
NYNÍ OD 499,00 Kč
AKCE
Podívat se na detaily

Měkké vazby knih

Sháníte lehčí verzi fotoknih? V tom případě si vyberte měkkou vazbu. Každý druh fotoknihy má jiné vlastnosti. Vybírat můžete podle počtu stránek, gramáže papíru nebo podle způsobu připevnění. Počet stran se pohybuje od 12 do 92. Zatímco kroužková vazba se snadno otáčí, s fotoknihou šitou sponou se pracuje jako s brožurou. Fotokniha s názvem Orginál je ručně zpracovaná a má krásný přírodní vzhled.

Děláme to poctivě

 
 

Hodí se i jako dárek pro různé příležitosti

Kouzlo fotoknihy spočívá v tom, že každá píše svůj vlastní příběh. Fotky jsou zrcadlem Vaší minulosti, radostných chvil, úspěchů a důležitých událostí, díky nimž je kniha vzpomínek originálním dárkem. Pro maminku bude potěšením si připomenout období těhotenství, narození a první rok miminka. Pro muže jejich nápadité ženy tvoří knihu společných zážitků z dovolených, ty odvážnější své milované mohou překvapit svůdnými fotkami, které se hodí jako dárek k výročí. Svým nejbližším můžete k narozeninám nebo na Vánoce nadělit až 144 stran radosti, které budou otáčet s dojetím.

Období studií zahrnuje nejen obohacující znalosti, ale i čas prvních lásek. Ročenka z vlastních fotek snadno uchová zážitky ze školních lavic za uplynulý rok. Pro manželské páry je překrásnou dokumentací svatební kniha, jejíž obsahem může být nejen nevěsta v bílém, ale i příběh o seznámení novomanželů, zamilovaný citát nebo svatební oznámení. U babičky nebo tchýně zabodujete kuchařkou rodinných oblíbených pokrmů s jejich autorstvím pro uznání. Fotokniha je nádherný způsob, jak se podělit se svými nejbližšími o své emoce, díky kterým se Vaše rodinné focení v albu vzpomínek stane rodinným klenotem.