Dodací podmínky Tiskařík.cz

Datum výroby

Předpokládané datum výroby může být posunuto, pokud nám sdělíte nějakou poznámku. Jedná se hlavně o případy, kdy požadujete ruční kontrolu zaslaných dat nebo sloučení více objednávek do jedné.

Pokud si vyberete platbu předem, objednávka se začne vyrábět až po připsání peněz do našeho systému. Při chybném vyplnění částky nebo variabilního symbolu nemusí být platba připsána a peníze vám budou vráceny.

Datum doručení

Skutečné datum doručení se může lišit podle výběru přepravce. V předvánočním období doporučujeme vybrat si přepravce dle místních zkušeností a sledovat balík při jeho doručování.

Odkaz pro sledování balíku vám zašleme v emailu při odeslání balíku. Tento odkaz je funkční pro zaevidování balíku do systému přepravce.

Při jakémkoliv problému s doručením nás neváhejte kontaktovat.

Způsoby dopravy

Upozorňujeme, že veškeré objednávky jsou závazné. V případě nevyzvednutí nebo nepřevzetí zásilky budou vymáhány náklady za výrobu a doručení v plné výši.

  1. Česká pošta - 139 Kč 
  2. Česká pošta - Balíkovna - 119 Kč 
  3. Česká pošta - balík na poštu - 129 Kč 
  4. PPL (do 50 kg, doručení v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin) - 139 Kč
  5. Zásilkovna - 109 Kč 
  6. Vyzvednutí na pobočce Lesůňky 14 - 0 Kč

Vaše objednávky balíme pečlivě, protože chceme, aby všechny fotoprodukty přišli až k vám domů nepoškozeny. Cena dopravy se skládá z nákladů na přepravu a na pečlivé zabalení objednávky.

Vyrábíme pečlivě, protože takové dárky rádi balíme.

Způsoby platby

  1. Při vyzvednutí - 0 Kč
  2. Platba na účet - 0 Kč
  3. Platební kartou (GoPay) - 0 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.