Napsali o nás

Tištěné vzpomínky
Tištěné vzpomínky

Také máte pocit, že čím více člověk využívá k focení telefon, tak tím méně si fotografie vyvolává? Já si to uvědomuji v posledních měsících čím dál více a až mne to mrzí... Jako malá jsem milovala, když jsme koupili film do foťáku, člověk fotil, ale vlastně nevěděl zcela, jak ten výsledek dopadne, protože si musel počkat na vyvolání. A poté samotné chystání alba.

celá recenze
Fotoobrazy - VIDEO
Fotoobrazy - VIDEO

Nedávno jsem navázala spolupráci s Tiskařík.cz. A řekla bych že tu nejlepší. Na jejich přehledných webových stránkách jsem si vybrala produkt. Nechala jsem vyrobit fotoobraz z naší svatební fotky.Oceňuji skvělý jednoduchý a přehledný editor na přípravu a návrh svého produktu. Nejvíce času mi dalo vybrat tu správnou fotku, hihi. Zpracování a objednání obrazu byla rychlovka.

celá recenze
Jak si uchovat vzpomínky/Cestování s dětmi
Jak si uchovat vzpomínky/Cestování s dětmi

Vždyť si z toho stejně nebudou nic pamatovat. Tahle věta patří ke klasikám, který zaznívají v diskuzích o cestování s dětma. Jsou malý, nepamatují si to, nic z toho nebudou mít, zbytečný je někam tahat. Nepřekvapivě s tímhle názorem nesouznim. Nemyslim si, že někam se vydávat má smysl jen, když si to budu pamatovat. Upřímně, dost lidí si v sobotu nepamatuje, co dělali v pátek, a doma kvůli tomu nesedí.

celá recenze
Tiskařík - fotodárky, které potěší
Tiskařík - fotodárky, které potěší

Krásný den! Vyvoláváte fotky, nebo zkrátka fotíte a necháváte uložené kdesi na disku? V dnešní době, kdy se fotí doslova i každá snídaně, tak asi nelze hromadit všechny fotografie, ale vyvolané fotky miluji a za mě má zkrátka větší kouzlo listovat albem, kam ukládám i různé vstupenky a jiné suvenýry, než se probírat dokumenty v počítači.

celá recenze