Jak si rozložit fotky na stránce

Pamatujete na stará dobrá fotoalba s ručně vkládanými fotkami? Někdy se tam vešlo fotek až člověk žasnul. V dnešním online světě často hledáme fotoprodukt, který by takové album nahradil. …A ejhle, existuje. Je to fotokniha. Ptáte se ale, jestli se do takové fotoknihy vejdou haldy fotek, co máme v mobilu? Odpověď zní: „Ano“. Cestou z problému, jak si do své fotoknihy vložit co nejvíce fotek je jedno nenápadné tlačítko se symbolem křížku v tečkovaném rámečku s názvem „rozložení“. V editoru Tiskaříka.cz toto tlačítko naleznete v levém bočním panelu.

rozložit fotky

V editoru Tiskaříka se symbol pro rozložení nachází v levém bočním panelu. Na každou stránku si můžete vložit fotografie od jedné až po pět a více. Dokonce můžete volit i varianty s textovým polem. Každé rozložení je naznačeno vizuálně šedými poli pro fotku a šedými řádky, které jsou určeny pro textové pole.

rozložit fotky

Když chcete rozložení s více fotkami, stačí kliknout na danou stránku ve fotoproduktu a pak do levého panelu na požadované rozložení. Ale pozor! Jakmile už máte na dané stránce vložené fotky a rozhodnete se pro jiné rozložení, původní rozložení fotografií na stránce se vymaže. Jakmile jste s daným rozložením fotografií spokojení, nezapomeňte svou práci znovu uložit.