Jak nahrát fotky z různých zařízení

Bezpochyby jste už mnohokrát sháněli všechny své fotky z různých zdrojů, abyste měli opravdu z čeho vybírat ty nejkvalitnější kousky. Ve snaze vám práci usnadnit, vám Tiskařík.cz nyní umožnil přímo v editoru nahrávat fotky hned z několika zdrojů:

  • z počítače
  • z telefonu
  • z ostatních projektů
  • od přátel
fotky z různých zařízení

První způsob, kterým si fotky můžete nahrát je „z počítače“. Opravdu se vyplatí si všechny fotky, které budete chtít ve svém fotoproduktu uplatnit, mít hezky sesbírané do jedné složky někde ve vašem počítači. Při kliknutí na záložku „ z počítače“ vás editor navede směrem k této složce, kde si své fotky označíte a odešlete do editoru.

fotky z různých zařízení

Další způsob nahrávání z telefonu není také nijak složitý. V editoru klikněte v levém bočním panelu na růžové tlačítko PŘIDAT FOTOGRAFIE. Z nabídky vyberte záložku Z TELEFONU. Objeví se nejprve výzva, abyste skupinu svých fotek pojmenovali. Po stisknutí tlačítka uložit, se objeví QR kód, který fotoaparátem ve svém mobilu naskenujete. Další možností je opsat do internetového prohlížeče v mobilu níže vygenerovaný odkaz. Svým telefonem se postupně proklikáte k fotkám, které potřebujete do editoru z telefonu nahrát. Nakonec kliknete na tlačítko „hotovo“, které vás přesměruje zpět do editoru a uvidíte své fotky nahrané.

fotky z různých zařízení

Kromě fotek z telefonu můžete hravě použít fotky ze svých předchozích ostatních projektů. Stačí na tuto záložku opět prokliknout v levém bočním panelu. Následně se Vám zobrazí všechny doposud použité fotky, které si jednoduchým kliknutím myší označíte. Pak už jen dole kliknete na tlačítko POUŽÍT OZNAČENÉ FOTOGRAFIE

fotky z různých zařízení

Poslední možností je nahrání fotek OD PŘÁTEL. Proto postupujte následovně. Opět v levém bočním panelu vyberete záložku OD PŘÁTEL. Rozbalí se před vámi nabídka s výzvou, abyste požádali své přátele o fotografie. Vepište všechny e-mailové adresy přátel, od kterých fotky potřebujete a odešlete žádost. Můžete také přidat průvodní zprávu. Tito přátelé Vám pak své fotky do editoru přepošlou.

fotky z různých zařízení

Jak vidíte, není těžké fotky do editoru přidat. I v tuto chvíli však nezapomínejte své rozpracované projekty ukládat.