Akce

NENÍ HRNEK, JAKO HRNEK

Znáte to ... člověk se na svět hned dívá lépe, když se ráno naladí na správnou notu. A stačí k tomu třeba hrnek s něčím, co máte rádi, co vám chutná. Mít k tomu ale hrnek „střižený na míru“ - to Vašemu oblíbenému nápoji dodá úplně jiné grády.

 

JAK VYTVOŘIT HRNEK S VLASTNÍM TEXTEM NEBO FOTKOU?

Zhlédněte krátké video a inspirujte se, jak vytvořit originální fotohrnek s vlastním textem nebo fotkou. Můžete si vybrat z několika předpřipravených šablon, nebo začít tvořit úplně od začátku.

 

JAKÝ HRNEK RÁDI POUŽÍVÁTE?

 

KERAMICKÉ HRNKY

Ať už chcete hrnek sobě pro radost nebo jako originální dárek pro přítele, maminku, babičku, dědečka, pro kamarádku nebo pro kohokoli jiného, stačí si jen vybrat z hrnků klasických nebo na latte v kónickém tvaru. Svým kouzlem na stole ale také zaujme hrnek magický, který se proměňuje díky teplotě nápoje uvnitř. Hrnek jednoduše naplníte horkým nápojem a pak už jen sledujete svůj obrázek, který se objeví na stěnách jakoby mávnutím kouzelného proutku. Aby se ale nestalo, že si párkrát usrknete „a hned je po kafi“, máme pro Vás připravené výrobky ve dvou velikostech. Klasický keramický hrnek můžete mít buď malý (9,5cm vysoký, s objemem 300ml) nebo velký (11,7 cm s objemem 400ml), zatímco keramický hrnek na velké latte je 15 cm vysoký s objemem 400 ml a jeho malá obdoba zase měří 9,5cm a pojme 300 ml nápoje.

Keramické hrnky

VYBERTE TYP HRNKU

 

SKLENĚNÉ HRNKY

Patříte k těm, kteří moc rádi usrkávají svůj čaj nebo ranní kávu ze skla? Pak je skleněný hrnek pro Vás skvělá volba. Kromě toho se pod Vaší taktovkou může proměnit v originální dárek, který poslouží nejen jako praktická věcička, ale také jako krásná dekorace na stůl anebo jako vzpomínková dekorace někam na poličku. Ty si už jen necháte potisknout textem podle vlastního zadání a je hotovo. Pít ze skla je opravdu velký zážitek, který umocní už samotný pohled na něj. Volit proto můžete ze skleněných hrnků matných i lesklých. Každý bude s výškou 9,5 cm a objemem 300 ml.

Skleněné hrnky

VYBERTE TYP HRNKU

 

PLECHÁČKY

Vzpomínáte, jak se Vám během výletů do přírody na karabince od baťohu pohupoval plecháček? Není divu. Tento smaltovaný plechový hrnek ušetřil spoustu dalšího nádobí na cestách, a i dnes se těší velké oblibě právě díky šetření životního prostředí. Dá se umístit nad otevřený oheň, aby se v něm ohřála káva, čaj, víno nebo whisky a snadno se v něm povaří třeba fazole nebo polévka. Náš plecháček umí být robustní a zároveň milý. Vždy ale bude takový, jak si jej navrhnete – bude zkrátka originální, bude jenom Váš! Plecháček pro Vás je jedné velikosti (8 cm na výšku, o průměru 8 cm) a pouze v bílé barvě. Ozvláštní vám ho také barva lemu, kterou si můžete osobně nastavit z varianty stříbrné anebo černé.

Plecháček

VYBÍREJTE Z 10 ŠABLON PLECHÁČKŮ