Přivítejte své hosty

Už při samotném vstupu do sálu s prostřeným stolem dokáže navodit
příjemnou atmosféru pečlivě zpracovaný uvítací banner. Svatebčané díky
tomu pocítí, že je o vše do nejmenších detailů postaráno.

 
 

Povězte svým hostům, jak moc jste rádi, že přišli…

0
moje oblíbené
Květinový set Floral nabízí uvítací kartu ve formátu A3 v rozích zdobenou motivem bílých růží. Zarámovaná, anebo vystavená na stojanu při vchodu do sálu se svatební hostinou, se stane výtečným pomocníkem při uvítání vašich svatebních hostů.
Floral
Uvítací karta tištěná na papíře ve formátu A3 je v horní i spodní části bohatě zdobená motivem růží v dominantní barvě vínově červené. Představuje milý způsob jak přivítat příchozí svatební hosty.
Burgundy
K přírodě šetrný kraftový papír s dominantním tištěným dekorem trendy černé větvičky je formátu A3. Uvítací kartu oceníte jako vhodného pomocníka při uvítání vašich svatebních hostů.
Craft

Uvítací karta tištěná na papíře jemné smetanové barvy ve formátu A3 s motivem bylinek a lučního kvítí vám pomůže vřele přivítat příchozí svatební hosty.

Herbal

Uvítací karta tištěná na papíře jemné smetanové barvy ve formátu A3 s bohatým květinovým motivem v rozích vřele přivítá každého příchozího svatebního hosta.

Rosey
Uvítací karta tištěná na papíře ve formátu A3 je zdobená motivem květin malovaných vodovými barvami. Představuje milý způsob jak přivítat příchozí svatební hosty.
Watercolor floral
Květinový set Rose nabízí uvítací kartu ve formátu A3 zdobenou motivem růžových růží. Uvítací karta, zarámovaná anebo vystavená na stojanu při vchodu do sálu se svatební hostinou, se stane výtečným pomocníkem při uvítání vašich svatebních hostů.
Rose
Květinový set Craft floral nabízí uvítací kartu ve formátu A3 zdobenou květinovým motivem. Uvítací karta, zarámovaná anebo vystavená na stojanu při vchodu do sálu se svatební hostinou, se stane výtečným pomocníkem při uvítání vašich svatebních hostů.
Craft floral