K čemu univerzální karta?

Když se řekne slovo svatba, určitě Vás napadne celá řada organizačních
věcí, o které se budete muset postarat, aby vše klaplo na výbornou.
Univerzální kartou si můžete označit například všechny koutky, kde se vaše
veselka bude odehrávat. Vytvoříte si ceduli s nápisem „koutek pro děti“,
„sladký koutek“, a podobně.

 
 

Univerzální karta vám usnadní organizaci

0
moje oblíbené
Univerzální karta v setu Floral je vyráběna z papíru zdobeného bílými růžemi. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Floral
Univerzální karta v setu Burgundy je vyráběna z papíru zdobeného motivy vínově rudých růží. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Burgundy
Univerzální karta v setu Craft je vyráběna z kraftového papíru šetrného k přírodě. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Craft
Univerzální karta v setu Herbal je vyráběna z papíru s motivy bylinek a lučního kvítí. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Herbal
Univerzální karta v setu Rosey je vyráběna z papíru s květinovými motivy v odstínech červené, růžové a fialové barvy. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Rosey
Univerzální karta v setu Watercolor floral je vyráběna z papíru s květinovými motivy s iluzí malby vodovými barvami. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Watercolor floral
Univerzální karta v setu Rose je vyráběna z papíru s květinovými motivy růžových růží. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Rose
Univerzální karta v setu Craft floral je vyráběna z papíru s květinovými motivy. Univerzální karta vám pomůže organizačně uspořádat svatbu tím, že ji využijete jako cedulky označující sladký koutek, fotokoutek a podobně. Kromě toho na ni můžete napsat harmonogram svatby.
Craft floral