Zapečeťte obálku svatební samolepkou

Je to prosté. Představte si své svatební oznámení vložené do obálky a
zalepené samolepkou jako pečetí. Iniciály novomanželů anebo celá jména
se na nich vyjímají zvlášť hezky.

 
 

Vytvořte si pečeť své vlastní lásky

0
moje oblíbené

Svatební samolepka s dekorem bílých růží je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Floral

Svatební samolepka s dekorem vínově červených růží je tištěna na samolepící papír, který má nádech přírodního papíru. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Burgundy

Svatební samolepka s dekorem drobné černé větvičky na kraftovém papíru je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Craft

Svatební samolepka s dekorem bílých růží je tištěna na samolepící papír. Svatební samolepka s dekorem lučního kvítí a bylinek je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Herbal

Svatební samolepka s dekorem planých růží je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Rosey

Svatební samolepka s dekorem květin malovaných vodovými barvami je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Watercolor floral

Svatební samolepka s dekorem růžových růží je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

Rose

Svatební samolepka s dekorem květinových motivů je tištěna na samolepící papír. Poslouží Vám k polepení lahví, zalepení obálek anebo výslužek.

 

Craft floral