U svatebního stolu nesmí chybět
vaši nejbližší

Svůj velký den chcete prožít v kruhu svých nejbližších. Ti si jistě zaslouží,
abyste jim zaslali pozvánku ke svatebnímu stolu.

 
 

Pojďme spolu ke svatebnímu stolu

0
moje oblíbené
Filtry
Motiv
Pozvánka ke stolu, zdobená jemným dekorem bílých růží, je vyráběna z papíru, který na vás zapůsobí svým přírodním nádechem. Font písma je odleskem slavnostního rázu vašeho svatebního dne.
Floral
Pozvánka ke stolu, zdobená jemným detailem růží v barvě burgundské červené až modré. Je vyráběna z papíru, který je působivý svým přírodním nádechem.
Burgundy
Pozvánka ke stolu, zdobená jemným dekorem větvičky, je vyráběna z ekologicky šetrného kraftového papíru, který na vás zapůsobí svým přírodním nádechem.
Craft
Pozvánka ke stolu, zdobená jemným dekorem bylinek a lučního kvítí, je vyráběna z papíru, který na vás zapůsobí svým přírodním nádechem. Font písma je výrazem vašeho respektu k přírodě, na kterou nezapomínáte ani o svatebním dni.
Herbal
Pozvánka ke stolu, zdobená jemným dekorem ušlechtilých i planých růží, je vyráběna z papíru, který na vás zapůsobí svým přírodním nádechem. Font písma je odleskem slavnostního rázu vašeho svatebního dne.
Rosey
Dekor květin malovaných vodovými barvami je hlavním motivem v setu Watercolor floral. Pozvánka ke stolu je vyráběna z papíru s příjemným přírodním vzhledem.
Watercolor floral
Pozvánka ke stolu, zdobená romantickým motivem růžových růží, je tištěná na papír přírodního vzhledu. Ke zdůraznění slavnostního okamžiku je pozvánka ke stolu nalepená na růžovém podkladu.  
Rose
Set Craft floral nabízí pozvánku ke stolu zdobenou motivem květin několika odstínů. Vytištěná na papíře s přírodním vzhledem je ještě připevněna na podkladu z kraftového papíru.
Craft floral
Lístky stálezeleného blahovičníku jsou hlavním motivem v setu Eukalyptus. Pozvánka ke stolu je vyráběna z papíru s příjemným přírodním vzhledem.
Eukalyptus
Dekor akvarelových barev je hlavním motivem v setu Aquarelle. Pozvánka ke stolu je vyráběna z papíru s příjemným přírodním vzhledem.
Aquarelle
Na pozvánce ke stolu je tištěná fotografie a iniciály novomanželů. Pozvánka ke stolu je vyráběna z papíru s příjemným přírodním vzhledem.
Full photo
Gold brush
Leaves
Folklór
Pozvánka ke stolu je vyráběna z bílého papíru s příjemným přírodním vzhledem. Přírodní nádech dodává pozvánce ke stolu také podlepení kraftovým papírem.

rozměr: 
papír:
gramáž:

 
Craft minimal
Abstraktní květy
Boho feather
Hexagon