Na každé svatbě je zapotřebí označit
svatebčany

Vyvazování myrtové větvičky do klopy svatebčanů ozvláštníte například
svatební plackou, které se někdy říká také svatební buttonek.

 
 

Svatební placka jako hezká vzpomínka

0
moje oblíbené
Filtry
Motiv

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy romantických bílých růží a lístky v několika odstínech zelené barvy. 

Floral

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy růží ve vínově červené barvě. 

Burgundy

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy drobné větvičky černé barvy. 

Craft

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy lučního kvítí a bylinek. 

Herbal

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy růží v několika odstínech červené, fialové a růžové barvy. 

Rosey

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy květin malovaných vodovými barvami. 

Watercolor floral

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy klasických růžových růží. 

Rose

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená květinovými motivy. 

Craft floral

Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená motivy stálezeleného eukalyptu, známého také jako blahovičník. 

Eukalyptus
Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je zdobená dekorem akvarelových barev s fragmenty stříbrné anebo zlaté folie. 
Aquarelle
Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část je po celé ploše zdobená společnou fotografií a iniciálami novomanželů. 
Full photo
Gold brush
Leaves
Folklór
Svatební placka, někdy označovaná jako svatební buttonek, je opatřena připínacím mechanismem. Viditelná část nese jména novomanželů.

rozměry:
papír:
gramáž:


 
Craft minimal
Abstraktní květy
Boho feather
Hexagon