Blýskněte se svou svatební hostinou

Klidně vsaďte boty, že se vaši hosté budou náramně zajímat o to, čím je na
své svatbě pohostíte. Kartičkou s podávanými chody jídel u nich jistě
zabodujete již od samotného usednutí ke svatebnímu stolu. Budou se těšit,
až před nimi přistane například svíčková anebo jakákoli jiná česká klasika.

 
 

Položte na stůl svatební menu a řekněte svým hostům,
co pro ně chystáte za kulinářské kousky

0
moje oblíbené
Svatební menu s podávanými chody vynikne na kartě tištěné na papíře s přírodním smetanovým nádechem. Na hosty u stolu zapůsobí dekorem romantických bílých růží a zelených lístků. 
Floral
Svatební menu s podávanými chody vynikne na kartě na smetanově bílém papíře zdobeném motivem růží v barvách burgundské červené. 
Burgundy
Svatební menu s podávanými chody vynikne na kartě tištěné na kraftovém papíře zdobeném motivem jednoduché větvičky. 
Craft
Svatební menu s podávanými chody vynikne na kartě tištěné na papíře s přírodním smetanovým nádechem. Na hosty u stolu zapůsobí dekorem bylinek a lučního kvítí. 
Herbal
Svatební menu s podávanými chody vynikne na kartě tištěné na papíře s přírodním smetanovým nádechem. Na hosty u stolu zapůsobí romantickým dekorem ušlechtilých i planých růží. 
Rosey
Dekor květin, větviček a lístků malovaných vodovými barvami doprovázející seznam chodů, které máte v plánu podávat během svatební hostiny. Takto by mohlo vypadat vaše svatební menu tištěné na papíře s přírodním smetanovým nádechem.
Watercolor floral
Předkrm, polévka, hlavní chod a dezert – to vše vytištěné na papíře smetanově bílé barvy a podlepené růžovým kartonem, sladěným do tónů růží v setu Rose. Vaše svatební menu nespustí hosté u stolu z očí.
Rose
Vkusná kombinace květinami potištěného papíru smetanově bílé barvy a stále oblíbenějšího craftu s uvedeným svatebním menu se stane projevem vašeho vytříbeného vkusu.
Craft floral