Jmenovky na stole za vás nasměrují
hosty ke svým místům

Usnadněte svým hostům rozhodování, kam se u svatební tabule posadit
a vytvořte každému jmenovku ve tvaru kolečka.

 
 

Aby jmenovky na svatebním stole zaujaly na první pohled

0
moje oblíbené
Jmenovka ve tvaru kolečka se vyrábí z papíru s příjemným přírodním vzhledem. Decentní zdobení bílou růží a zelenými lístky se klene nad jménem hosta, jehož místo u svatebního stolu označuje. Ve své horní části je opatřena kulatým otvorem vhodným k provlečení stuhou, jutou anebo jakýmkoli jiným dekorativním materiálem.
Floral
Jmenovka ve tvaru kolečka je po obvodu lemovaná vazbou z růží v rudých až namodralých tónech. Ve své horní části je opatřena kulatým otvorem vhodným k provlečení stuhou, jutou anebo jakýmkoli jiným dekorativním materiálem.
Burgundy
Jmenovka ve tvaru kolečka je po obvodu lemovaná jednoduchou větvičkou černé barvy. Ve své horní části je opatřena kulatým otvorem vhodným k provlečení stuhou, jutou anebo jakýmkoli jiným dekorativním materiálem.
Craft
Jmenovka ve tvaru kolečka se vyrábí z papíru s příjemným přírodním vzhledem. Zdobení motivem bylinek a lučního kvítí je provedeno kolem do kola. Ve své horní části je jmenovka opatřena kulatým otvorem vhodným k provlečení stuhou, jutou anebo jakýmkoli jiným dekorativním materiálem.
Herbal
Jmenovka ve tvaru kolečka se vyrábí z papíru s příjemným přírodním vzhledem. Květinové motivy jsou umístěné nad jménem hosta. V horní části jmenovky je opatřena kulatým otvorem vhodným k provlečení stuhou, jutou anebo jakýmkoli jiným dekorativním materiálem.
Rosey
Jmenovku ve tvaru kolečka v setu Watercolor floral zdobí kromě jména také květiny, větvičky a lístky malované vodovými barvami. Nápaditost kulaté jmenovky spočívá nejen ve tvaru, ale také v kulatém otvoru v horní části, který je vhodný k provlečení dekorativního materiálu, jako jsou stuhy, juty a podobně.
Watercolor floral
Jmenovka ve tvaru kolečka se vyrábí z papíru smetanově bílé barvy. Ve své horní části je opatřena kulatým otvorem, který se nápaditě ztrácí v motivu růžových růží. Otvorem se pak nabízí provlékání různých stuh, juty anebo jiných dekorativních materiálů.
Rose
Jmenovka ve tvaru kolečka ze setu Craft floral se vyrábí z papíru smetanově bílé barvy. Ve své horní části je opatřena kulatým otvorem, který se nápaditě ztrácí v květinovém motivu. Otvorem se pak nabízí provlékání různých stuh, juty anebo jiných dekorativních materiálů.
Craft floral