Ať máte na svatbě sladěnou dokonce
i etiketu na víno

K podávanému menu se hodí různé druhy vín. Vlastnoručně navrženou
etiketou
sladíte svatební stůl s celkovým stylem své svatby. Milovníky vína
určitě potěšíte, když na etiketu napíšete něco o víně, které se chystají
ochutnat.

 
 

Připijte si na zdraví

0
moje oblíbené
Filtry
Motiv

Etiketa na svatební víno nebo slivovici připomíná kraftový papír s dekorem jednoduché černé větvičky a tiskne se na samolepku. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Craft

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí romantické bílé růže s lístky v několika odstínech zelené barvy. Etiketa je vytištěna na samolepce.

Floral

Etiketa na svatební víno nebo slivovici je zdobená růžemi v tónech vínově červené a modré. Tištěná je na samolepku se vzhledem přírodního papíru. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Burgundy

 

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí bylinky a luční kvítí. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Herbal

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí květinové motivy v několika odstínech růžové barvy. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Rosey

 

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí květinové motivy malované vodovými barvami. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Watercolor floral

 

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí motivy růží. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Rose

 

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí motivy růží. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Craft floral

 

Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí větvičky oblíbeného stálezeleného eukalyptu. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.

Eukalyptus
Etiketu na svatební víno nebo slivovici zdobí dekor akvarelových barev s fragmenty stříbrné anebo zlaté fólie. Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.
Aquarelle
 Etiketa je vytištěna na samolepce. Svatební hosté se z ní dozvědí něco zajímavého o nápoji, který jste pro ně přichystali.
Full photo
Sdělte svatebním hostům, čím si na vaší svatbě připijí. Etiketu na svatební víno nebo slivovici v setu Gold brush zdobí motiv tahu štětcem. Zlatého lesku jsme dosáhli použitím pravé zlaté folie. Etiketa je vytištěna na samolepce a při dotyku zaujme sametovou laminací povrchu.

rozměry: 
70 x 100 mm
papír: bílý samolepící papír se sametovou laminací
gramáž: 150 g/m²
 
Gold brush
Také etiketu na svatební víno anebo slivovici můžete sladit s ostatními produkty v setu Leaves. Vytiskneme vám ji ozdobenou zlatými lístky a rostlinkami ve vysokém lesku díky pravé zlaté folii. Bílý samoepící papír etikety je laminovaný, tekže při dotyku budete mít pocit, jakobyste se dotýkali sametu. 

rozměry: 
70 x 100 mm
papír: bílý samolepící papír se sametovou laminací
gramáž: 150 g/m²
Leaves
K lidovým tradicím víno nebo slivovice rozhodně patří. Polepte své lahve originální etiketou s lidovým motivem v setu Folklor. Etiketu pro vás vytiskeneme na samolepcím bílém přírodním papíře.

rozměry: 
70 x 100 mm
papír: bílý přírodní samolepící
gramáž: 150 g/m²
Folklór
Oči svatebních hostů spočinou na etiketě svatebního vína nebo slivovice. Etiketa je vytištěna na samolepce. Hostům poskytne jedinečnou informaci o nápoji, který jste pro ně přichystali.

rozměr: 
papír:
přírodní bílý, samolepící
gramáž: 
150 g/m²
Craft minimal
Sdělte svatebním hostům, čím si na vaší svatbě připijí. Etiketu na svatební víno nebo slivovici v setu Abstraktní květy vám vytiskneme na samolepící bílý přírodní papír.

rozměry: 
70 x 100 mm
papír: bílý samolepící přírodní papír 
gramáž: 150 g/m²
Abstraktní květy
Boho feather
Hexagon