Nechte svatební oznámení
říct to za vás

Vlastnoručně navržené svatební oznámení udělá radost každému,
kdo ho otevře. Proto si na něm dejte záležet.

 
 

Aby se o zpečetění vaší lásky dozvěděli i ostatní…

0
moje oblíbené
Filtry
Motiv
Bylinky a jemné luční kvítí jsou hlavní inspirací v motivu svatebního setu Herbal. Svatební oznámení je tištěno na papíře s příjemným přírodním vzhledem. Působí velmi decentním, avšak romantickým dojmem.
Herbal
Svatební oznámení v setu Rosey zdobí motivy ušlechtilých i planých růží. Papír smetanově bílého odstínu je příjemný na dotyk a je atraktivní pro svůj přírodní vzhled.
Rosey
Kombinace bílých růží tištěných na papíře s příjemným přírodním vzhledem smetanového odstínu vytváří velmi elegantní spojení vhodné k vyzdvihnutí vašeho svatebního dne.
Floral
V současné době jedno z vyhledávaných svatební oznámení v setu Burgundy zapůsobí sytostí barev růží ve čtyřech dominantních odstínech. Kvalitní papír, na kterém je vytištěné, je typický svým přírodním vzhledem.
Burgundy
Svatební oznámení v setu Craft zapůsobí přirozenou barvou a texturou kraftového papíru. K životnímu prostředí šetrný kraftový papír, na kterém je vytištěné, je typický svým přírodním vzhledem bez bělení.
Craft
Věnec spletený z květin, větviček a lístků je hlavním motivem v setu Watercolor floral. Nápadité kolorování vodovými barvami obzvláště vyniká na papíře přírodní jemně smetanové barvy.
Watercolor floral
Růžová růže je hlavním květinovým motivem setu Rose a spolu s textem je tištěna na papíře smetanově bílé barvy. Přání samotné je podlepeno kartonem růžové barvy.
Rose
V setu Craft floral se snoubí květinový dekor několika barevných odstínů tištěný na papíře smetanové barvy s textem vytištěným na kraftovém papíře, šetrném k přírodě.
Craft floral